Brody i festiwale muzyczne 0
2.jpg

Festiwale muzyczne to chyba jedna z najlepszych form spędzania wakacyjnego czasu wolnego. My je uwielbiamy, a jeśli jest okazja, promujemy przy okazji nasze kosmetyki do brody.


W zeszłym roku MUSTH zadebiutował ze swoim stoiskiem na Red Smoke Festival w Pleszewie. Kapitalna muzyka, fenomenalny klimat i... mnóstwo brodaczy, bo impreza dedykowana była fanom wszelkiej maści stoner rocka, gdzie męski zarost jest nieodłącznym elementem imidżu.


W tym roku również odwiedziliśmy Red Smoke. Po raz kolejny organizatorzy zachwycili nas poziomem festiwalu. My z kolei, szerzyliśmy naszą brodatą filozofię wolności, pewności siebie i dobrej zabawy. Nasze stoisko cieszyło się niemałym zainteresowaniem zarówno wśród mężczyzn mających już doświadczenie w pielęgnacji męskiego zarostu, jak i tych, którzy o olejkach i balsamach do brody nigdy nie słyszeli. Odwiedzały nas również kobiety poszukujące przyjemnych pachnideł dla swoich facetów. To w końcu one wtulają się w nasze brody! Tym bardziej cieszył nas pozytywny odbiór naszych kosmetyków wśród płci pięknej!


Obserwujemy z zadowoleniem, że mężczyźni coraz chętniej sięgają po naturalne kosmetyki dedykowane właśnie im, a ich wiedza w zakresie męskiej pielęgnacji jest coraz obszerniejsza. Z drugiej strony, i to też jest ważne, przełamują stereotyp, że jakakolwiek forma dbania o swój wygląd jest niemęska.


Podsumowując, brody i rock'n'roll (no dobrze, stoner roll) idą ze sobą w doskonałej parze, a nawet triadzie, jeśli okrasimy to sowitą dawką specyfików MUSTH. Zapraszamy na naszą grupę BRODACZE TRÓJMIASTO, zapisz się też na naszą listę, by otrzymywać darmowe porady i zniżki.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl